Tânără violată, chinuită și ucisă în bătaie de un refugiat musulman în Suedia

Tânără violată, chinuită și ucisă în bătaie de un refugiat musulman în Suedia
loading...

Refugiații musulmani fac prăpăd în Europa. În numele religiei lor, Coranul, musulmanii violează femei, le umilesc, batjocoresc și de multe ori le și omoară în chinuri groaznice. O tânără din Suedia a fost victima unui grup de musulmani, dornici de a domina femeile la fel ca în Orientul Mijlociu.

Elin, o tânără suedeză și-a găsit sfârșitul într-un mod cumplit. Tânăra a fost violată și bătută până la moarte de către un refugiat musulman care a ajuns în Suedia.

Tânăra a fost răpită de pe stradă, dusă într-o pădure din apropierea unei localități din Suedia, unde musulmanul a violat-o, chinuit-o și mai apoi a omorât-o.

Corpul tinerei a fost ascuns de musulman, sub pietre într-o pădure. Presa suedeză relatează faptul că musulmanii comit aceste atrocități în numele Coranului, care i-ar încuraja să violeze femei în țările pe care le ”cuceresc”. Violul femeilor devine astfel o recompensă pentru musulmani.

În țările arabe, violul este la ordinea zilei, face parte din cotidian, întrucât femeile nu au niciun drept și nu se pot opune.

Statisticile indică faptul că 38% din violurile din Suedia sunt comise de musulmani, iar în Norvegia, autorii majorității violurilor sunt tot musulmani!

 

Categories: EXTERNE

About Author

Comments

  1. Ely
    Ely 13 October, 2015, 21:17

    Nu doar la ei se întâmpla violuri si la noi sunt besti care violează le ameninta cu moartea sau chiar le omoară ,aceste pers merita castrați cea mai buna pedeapsa !!!

    Reply this comment
    • lavy
      lavy 19 November, 2015, 14:42

      chiar asa este Ely si la noi este plin de violatori si mai ales pedofili!!!nu doar acesti intrusi sunt monstri ci chiar si cei ai nostri …

      Reply this comment
    • Mihaela
      Mihaela 20 November, 2015, 08:19

      Executati fara drept de apel! Un glont in cap iar costul glontului sa fie suportat de familie!

      Reply this comment
      • Marcel
        Marcel 9 March, 2016, 10:25

        cred ca de procedat ca si in tarile lor timpite musulmane, de decapitat capu, si de dorit de facut asta incet, cam vreo 2-3 ore, sa simte toata placerea pe pielea sa …

        Reply this comment
      • ramm
        ramm 10 March, 2016, 00:21

        subscriu!

        Reply this comment
    • GGC
      GGC 8 March, 2016, 02:17

      Băi Ely, tu eşti bătut rău în cap, mă!
      Tu crezi că această imagine este singura în Europa??? Numai într-o singură noapte, în Germania, într-un oraş, au avut loc peste 100 (o sută) de violuri!!, şi tu zici că “merită castrați cea mai bună pedeapsă”???? Ai devenit prea tolerant, pe placul sistemului! Dacă aceste practici ar avea loc şi în România, fii sigur că românii n-aşteaptă să vină poliția să facă dreptate, te-asigur!!!

      Reply this comment
    • Just
      Just 8 March, 2016, 19:01

      Castrati?! Asa nu mai pot medici legisti sa gaseasca dovezi… PS:pedeapsa cea mai buna in toate cazuri este aceea de ai lasa liberi, dar nu inainte de a le scoate ochii.

      Fara Ochi.. Nu au nici o putere..
      Nu mai trebuie sa ai tina in penitenciare si sa cheltuiasca bani cu ei

      Reply this comment
  2. m4ryo0
    m4ryo0 19 November, 2015, 11:00

    ” În numele religiei lor, Coranul, musulmanii violează femei” de cand Coranul este religie?mai cititi si voi o carte inainte sa scrieti porcariile astea

    Reply this comment
    • Emil Stanciu
      Emil Stanciu 21 November, 2015, 06:18

      Ai dreptate, mulţi ignoranţi sunt pe lume ! Nu există şi nu va exista civilizaţie umană perfectă în UNIVERS ! Adică fără crime, fără furturi, fără accidente , şi mai grav fără catastrofe niciodată. Ce putem face noi să le reducem procentual numărul sau efectul lor ! Să le spunem tuturor care sunt religiile principale după nr.adepţi 1.CRESTINISM-31,5-33,3%; 2.ISLAM 22,7-23,3% 3.SECULARISM+
      AGNOSTICISM+ATEISM- 20-21% 4-HINDUISM 14,5-14,6% 5- BUDISM 7-22%??? şi incă 15…

      Reply this comment
      • eu
        eu 27 November, 2015, 09:36

        De cand ateismul este o religie?? Un ateu nu crede in nimic, in nicio divinitate… ;) mai citeste..

        Reply this comment
    • Sergelo
      Sergelo 23 November, 2015, 09:29

      Korekt. Ka sa shtie lumea cea ku fantazie KORANUL E KUM LA NOI SFINTA BIBLIE.

      Reply this comment
      • C(l)inic
        C(l)inic 7 March, 2016, 07:42

        Ai postat un kăkat…

        Reply this comment
      • Deea
        Deea 11 March, 2016, 11:32

        Inițial , crezusem ca ai scris in alta limbă. Scuză-ma, dar in ce clasă ai învățat aceasta ” limbă” nemaiîntâlnită de mine? Dai si meditații?

        Reply this comment
    • Angi
      Angi 6 March, 2016, 18:32

      Coranul la ei este ca si biblia la noi !

      Reply this comment
    • Angi
      Angi 6 March, 2016, 18:33

      Coranul la ei este ca si la noi biblia

      Reply this comment
      • Joe ES
        Joe ES 7 March, 2016, 21:35

        Asa e. Si niciodata Koran-ul nu va da astfel de exemple sau sa indrume spre violenta

        Reply this comment
  3. radu
    radu 19 November, 2015, 17:00

    sper ca va dati seama ca ati folosit cuvantul “musulman” de noua ori in sase paragrafe si un titlu. pute, jurnalistic vorbind. si nu era grup, era un musumlman.

    Reply this comment
  4. Zăgan Vichente
    Zăgan Vichente 19 November, 2015, 18:39

    Ce facem cu musulmanii îi lăsăpm să-şi facă de cap după Coran.Poate Muiftiul lor nu este de acord cu cea făxut acel musulman şi poate acel criminal nu era musulmna ci terorist.din ISS

    Reply this comment
  5. ali
    ali 20 November, 2015, 05:21

    Coranu puli…in locul politiei jandarmeriei sau orice ar fi ei.cum as vedea un musulman inpuscat toti dracului sa nu se mai creada cine mis eu cu coranu cu religia lor de cacat ce mai sunt….omorati trebuie peste tot in lume!!!!

    Reply this comment
  6. soundastic
    soundastic 20 November, 2015, 08:48

    Pe fata o chema Elin Krantz, a fost ucisa in 2010 de catre un etiopian emigrat din America in Suedia.

    Reply this comment
    • cRISTINA
      cRISTINA 21 November, 2015, 22:37

      sOUDASTIC DE UNDE ASA INFORMATIE?? as vrea sa stiu mai multe ..mersi

      Reply this comment
    • Marius
      Marius 7 March, 2016, 22:16

      Pai acum se face propaganda anti musulmani tot ce se intampla ei sunt de vina :) daca ploua cumva e din vina unui grup de musulmani care au citit din coran .

      Reply this comment
  7. clara
    clara 20 November, 2015, 09:11

    vrei sa zici ca sunt 77% violurile facute de musulmani…intereseaza-te mai bine!

    Reply this comment
  8. Emil Stanciu
    Emil Stanciu 21 November, 2015, 05:53

    CORANUL, la fel ca BIBLIA ,nu îndeamnă la crimă, răzbunare, moarte, ba dimpotrivă !
    Desaxaţi mintal, sau drogaţi (cei mai mulţi violatori ), tot felul de nenorociţi peste tot !
    Datoria noastră este să le mai dăm o şansă. Eu sunt că l-a al 2-lea viol , pedeapsa cu inchisoare
    pe viaţă, pentru crimă, scaun electric-nu ai ce recupera ! O civilizaţie perfectă, fără crime , violuri, accidente, sau fără catastrofe nu există ,şi nu va exista !

    Reply this comment
  9. Kendall
    Kendall 21 November, 2015, 19:44

    De-ar crapa toti musulmanii de pe fata pamantului!!!

    Reply this comment
  10. GeorgedeDROBETA
    GeorgedeDROBETA 22 November, 2015, 09:02

    Au crezut probabil că ăştia sînt şoferi-doar violează …. sălbaticii ăştia mai şi omoară ! poate aşa se vor trezi şi occidentalii din vraja iubirii de aproape…e ca şi cum ai lua un MAMBA LA SÎN !

    Reply this comment
  11. Eu
    Eu 2 January, 2016, 21:54

    astia care se dau cu coranul,chiar merita impuscati in cap,am impresia ca sunt bolnavi psihic,sunt spalati pe creier rau de tot.o religie bolnava islamul asta

    Reply this comment
  12. Marian g
    Marian g 2 January, 2016, 22:53

    Politica, este o curva . Istoria , la fel .

    Intotdeauna, istoria oficiala o scriu invingatorii. Si o scriu asa cum vor ei. Un caz pe care il consider monstruos dar exemplificativ, este masacrul din padurea Katyn, unde elita armatei poloneze (cca. 20.000 de ofiteri) a fost executata prin impuscare. Zeci de ani, o intreaga lume stia ca acest masacru a fost savirsit de nazisti – asa ne povestise invingatorul. Cind invingatorul (URSS) s-a destramat, am aflat ca nu nazistii au savirsit masacrul, ci acesta a fost programat si organizat de evreul gruzin Lavrenti Beria, seful NKVD!

    Unele minciuni sint demontate intr-un timp relativ scurt (de pilda, in martie 1990, media occidentala arata un maghiar batut cu salbaticie de romani – de fapt, era un roman batut cu salbaticie de maghiari; sau, in timpul razboiului dintre Iugoslavia si Croatia, media germana prezenta un masacru savirsit de soldatii sirbi – de fapt, era un masacru savirsit de croati); altele, sint demontate dupa jumatate de secol; iar altele, niciodata.

    Doar bunul Dumnezeu stie cite lucruri cutremuratoare vom putea sa aflam dupa ce SUA se vor destrama!
    Fiindcă se potrivesc de minune , aceste date le-am luat de pe Ion Coja​ scutindu-mă de un efort pe care oricum l-aș fi făcut .

    Reply this comment
  13. Marius
    Marius 7 March, 2016, 10:20

    La primul act de agresiune pe teritoriul Romaniei de aceasta natura,imi scot permis port arma.

    Reply this comment
    • Io ala
      Io ala 7 March, 2016, 19:07

      Corect sunt de acord cu tine si eu am sa procedez la fel.Si cred ca multi alti!!!

      Reply this comment
    • violeta bianca
      violeta bianca 7 March, 2016, 21:51

      De ce nu-ti scoti inca de pe acum? Ai cumva idee cate tinere sunt violate zilnic in tara ta fara ca acesti muslmani sau marog refugiati cum ziceti voi sa fie aicvi? Mai ales in mediul rural Doamne ajuta traiesc intr-o tara plina de cretini ..

      Reply this comment
      • Andrei
        Andrei 8 March, 2016, 19:45

        De fapt, haideti sa mai aducem violatori in tara daca deja avem, asta e viziunea D-voastra? Nici nu pot sa va redau in cuvinte cit de ticaloshi, rautacioshi leneshi si fatarnici sunt o mare parte din ei , o spun din experienta traita intre musulmani…

        Reply this comment
  14. violeta bianca
    violeta bianca 7 March, 2016, 21:57

    Dragi mei inaite sa acuzati mai cititi si voi o carte ca de ex CORANUL… stie careva ca ei nu au voie sa omoare in de nici un fel daramite in numele cartii sfinte? Stie careva dintre voi care este pedeapsa la ei inclusiv in grup[urile de refugiati pt aceasta fapta?(Sunt pedepsiti cu moartea in fata altora)Si cine mama dracu a scris acest articol de unde stie ca este vb despre un refugiat si nu unul de-al lor? De ce nu spune ce sa intamplat cu aceea persoana? Neam de inculti ce suntel culcati urechea la rahaturile presei pffffffffffff Ma intreb voi ce ati face daca ati fi fix in situatia lor fara casa fara masa, si muti dintre cei plecati la drum sunt copii care nu mai un nici macar un parinte pe lumea asta asa ca fug catre ceva mai bun …… Cum v-ati simti sa fiti huioduiti de alte persoane sa fiti tratati ca niste animale? Chiar credeti ca lumea se va schimba daca voi in loc sa ajutati, sa credeti in schimbare,educatie, etc iubire….. sunteti plini de ura si insetati de sange? Braova voua cretini inculti ce sunteti imi este rusine cu majoritatea romanilor …

    Reply this comment
    • Dara
      Dara 9 March, 2016, 22:14

      Draga mea, in biblie spre deodebire de coran este scris ca sa jntoarcem si obrazul celalalt… si nicidecum sa omoram, chiar si in numele credintei noastre. Am impresia ca esti preaiubita din toate partile de vre-un musulman, inclusiv si in creer, de aceea radiezi atata agresiune fata de indigeni.

      Reply this comment
  15. Monica
    Monica 7 March, 2016, 22:17

    Ce legatura are Coranul cu violurile și crimele??!!!In nici într-un caz nu e de acord cu violenta de nici un fel.Faptul ca ați folosit cuvântul musulman de atâtea ori nu va întărește argumentul.Intr-adevar, orice crima merita pedepsita si legea este pentru toti.
    Oamenii rai fac lucruri rele;nu doar musulmanii sau țiganii sau altii..

    Reply this comment
  16. Andy
    Andy 7 March, 2016, 22:25

    Eu nu inteleg cum de nu s a relatat pe niciun post, pe niciun site, pe nicaieri de stirea asta iar la voi e recent…facatura. sunteti pad,pnl ceva?

    Reply this comment
  17. Ionel
    Ionel 9 March, 2016, 02:31

    ESTE INCEPUTUL MARELUI TAO FUJI KIM PROFET DIN GENERATIA LUI TAO MAO A 4 DINASTIE DIN EGIPT DUPA CLEOPATRA ZICE:” NOI SUNTEM LUMINA SARPELUI SI COADA VACI ” .CITITI BINE ACEAT FRAGMENT, IAR MIU PIU A ZIS: NOI SOARELE COM CONSTRUI APUSUL LUI WATEO WUI WA…. CE INSEAMNA ??? CITITI CU ATENTIA MANUSCRISUL CLEOPATREI INAINTE C A CEZAR S A O REINTILNEASCA IN EGIPT.

    Reply this comment
  18. Alesul
    Alesul 9 March, 2016, 02:32

    Criminalul trebuie pedepsit indiferent de religie sau rasa pt ca a luat viata unui om asta e clar! Ce vreau sa adaug eu este mai putin probabil sa fim informati de anumite intamplari petrecute in istorie sau chiar in viitorul apropiat….credeti ca europenii (italienii,englezii ,nemtii ,belgienii,francezii,olandezii etc.) nu au violat femeile africanilor cand africa a fost impartita sau ca femeile arabilor nu au fost violate de americani probabil nu vom afla asta niciodata …cateodata roata se mai intoarce.asta e raul din trecut pe care lau comis cei dinaintea noastra. Europa trebuie sa se uneasca intr-un singur stat sa devina o putere mondiala altfel se vor destrama fiecare tarisoara a acestui continent…dc cauta razbunare arabi? Oare pt ca le-ai secat tarile de resurse naturale si le-ai decimat populatiile. Incercati sa priviti lucrurile din mai multe perspective si o sa vedeti ca suntem doar niste pioni pt cei din clasele politice care ne manevreaza cum vor ei! Dc nu s-a dus sa o violeze pe nevasta presedintelui? Ei fac cartile de sus ,iar prostimea(oameni de rand) se omara intre ei

    Reply this comment
  19. Daria
    Daria 9 March, 2016, 12:14

    Sa-i sature dracu pe toti care primesc refugiati! Sa stea in salbaticia lor sa se violeze intre ei !

    Reply this comment
  20. Daria
    Daria 9 March, 2016, 12:21

    Nu-i mai satura dracu sa primesca refugiati

    Reply this comment
  21. radu
    radu 9 March, 2016, 18:07

    Eu le as baga ciusca pe colon aschii sub unghii legati de calorifer si licioarele in apa sloi. MoArte lor si semenilor lir sa se intoarca d unde au venit inapoi la bombe au adus razboiul la noi pe continent

    Reply this comment
    • radu
      radu 10 March, 2016, 11:19

      Noi suntem baza crestinismului ce a ramas in europa vaticanul nu mecca eu i as chinui groaznic i as intinde pe mese as pune sobolani pe burta i as acoperi cu găleți de fier apoi incalzite cu autogenul sa si faca sobolanii cale prin ei cine are nevoie de ei uitati va la granite stau ca heinele

      Reply this comment
  22. Raspopitu
    Raspopitu 10 March, 2016, 03:32

    Lasa ca nordici sunt pierduti in intuneric isi traiesc viata in pacat au party sex cu caracter cuckold dumnezeu a pedepsito !

    Reply this comment
  23. radu
    radu 10 March, 2016, 11:25

    Ne au adus boli au tantari care or sa se muteze pentru zonele de mai răcoare sa se adapteze vin cu obiceiuri de trib auzi tu grup da violeze o tanara sau in cazul de fata sa si bata joc d una apoi sa o omoare si sa puna pietre peste ea ca in desert acolo di a facut treaba si i a facut mormantul

    Reply this comment
  24. jk
    jk 11 March, 2016, 15:36

    fratilor va garantez ca romanii vor rezolva aceste abuzuri.sint ferm coonvins.

    Reply this comment
  25. Anca
    Anca 11 March, 2016, 18:01

    Eu nu cred ca este “mana” unui musulman. De ce toata lumea da vina pe musulmani in ziua de azi?

    Reply this comment
  26. Butcher
    Butcher 11 March, 2016, 19:22

    I-i tocam si hranim cainii maidanezi daca-i mananca, daca nu i-i dam la porci si sa vezi carne de porc cu gust de tapi.

    Reply this comment
  27. Cabron
    Cabron 13 March, 2016, 23:27

    Vedeți și la Roma în Italia cazul,,MAILAT” și ala arăta tot a emigrant musulman dar era negru de al nostru din România un țigan.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*